در دوره آموزشی اقتصاد چیست شما چه می‌آموزید؟

در دوره آموزشی اقتصاد چیست شما جان کلام اقتصاد را خواهید آموخت. اینکه اقتصاد چه بوده و چطور توانسته انسان را به دنیای کنونی هدایت کند.

در این دوره آموزشی شما می‌آموزید که اقتصاد درباره جهان اطراف ماست و مدام در حال تغییر است. موضوعی که جذابیت زیادی برای همه شهروندان دارد و معمولاً در معاشرت‌ها بعد از صحبت از گرمی یا سردی هوا، نوبت به موضوع وضعیت اقتصادی جامعه می‌رسد!

ما در این دوره آموزشی به زبانی ساده به شما می‌گوییم که اقتصاد چیست و چگونه بر رفتار شما و کسب و کارها و دولت اثر می‌گذارد.

در این فصل همچنان به پرسش‌های متعددی پاسخ داده می‌شود. این‌که:

  • چرا اقتصاد تا این حد برای دولت‌ها مهم است؟
  • مدیریت اقتصاد یک خانواده و یک جامعه چه شباهت‌ها و تفاوت‌هایی با هم دارند؟
  • آیا افزایش و کاهش قیمت‌ها تأثیری در میزان مصرف ما دارند؟
  • تغییر وضعیت اقتصادی جامعه چه اثری بر بازار بورس می‌گذارد؟

ما در این دوره آموزشی موضوعاتی نظیر بیکاری، نرخ بهره، کشش و بسیاری از مفاهیم اقتصادی دیگر را به ساده‌ترین زبان ممکن تشریح می‌کنیم و نشان می‌دهیم که اقتصاد مهم‌تر از آن چیزی است که هرکسی فکر می‌کند!

به صفحه ویژه دوره آموزشی اقتصاد چیست خوش آمدید.

دوره آموزشی آشنایی با اقتصاد: اقتصاد چیست

در ستون سمت راست می‌توانید گام های اساسی برای آشنایی با اقتصاد را ببینید و با کلیک روی هر عنوان، آموزش مربوط به آن را مطالعه کنید. همچنین اگر علاقه‌مندید بعد از به‌روزرسانی مطالب وب‌سایت، لینک مقاله‌های جدید برای شما ایمیل شود، کافی است در فرم عضویت در خبرنامه، آدرس ایمیل خود را وارد کنید یا در کانال تلگرام مدیرمالی عضو شوید.