دوره آموزشی ایمیلی خودشناسی و بینش مالی شخصی

ما در دوره آموزشی خودشناسی و بینش مالی شخصی نخست در مورد اهمیت برنامه ریزی مالی برای دستیابی به اهداف کوتاه مدت و بلند مدت صحبت میکنیم. سپس به سراغ محاسبه درآمدها و مخارج ماهیانه شما می رویم تا میزان پس انداز ماهیانه تان را حساب کنید.

در درس سوم راه هایی را به شما آموزش می دهیم تا مخارج خود را کاهش و پس انداز خود را افزایش دهید.

در گام چهارم با موضوع ثروت خالص و نحوه محاسبه آن آشنا خواهید شد.

و در بخش پایانی روش هایی را می آموزید تا درآمدهای خود را افزایش و بدهی هایتان را کاهش دهید و روز به روز ثروت بیشتری را برای خود بسازید.

در دوره ایمیلی خودشناسی و بینش مالی شخصی ما طی حدود سه هفته و با ارسال ۵ درس کوتاه، شما را با موضوعاتی آشنا می‌کنیم که اطمینان داریم با به کارگیری آموزش‌های مطرح شده در هر درس، خودشناسی شما در مورد مسائل مالی به شدت ارتقاء می یابد و با تمرکز بر این جنبه مهم زندگی، بینش مالی خود را بهبود ببخشید.

این دوره آموزشی کاملاً رایگان است و تنها هزینه ای که شما بابت شرکت در این دوره آموزشی می‌پردازید صرف حداکثر یک ساعت زمان در هفته برای موضوعی است که مهم‌ترین جنبه زندگی شما را به خود اختصاص می‌دهد: خودشناسی و بهبود بینش مالی شما.

برای شرکت در این دوره کافی است نام و آدرس ایمیل خود را در قسمت زیر وارد کنید و خود را برای شرکت در این دوره آموزشی ارزشمند آماده کنید.

[newsletter_signup_form id=9]