وب سایت مدیر مالی چیست؟

مدیر مالی نخستین و در حال حاضر تنها مجموعه آموزشی مالی در ایران است که آموزش سرمایه گذاری و مدیریت سرمایه را به صورت اصولی در اختیار علاقه مندان به این حوزه قرار می‌دهد. ما دوره های آموزشی ارزشمندی را برای شما آماده کرده ایم که شما را قادر می کند تا وضعیت مالی خود را سروسامان دهید به استقلال مالی برسید و اگر صلاح دانستید سرمایه اضافی خود را در بازارهایی مثل ارز، طلا، مسکن و بورس سرمایه گذاری کنید. دوره جامع آموزش سرمایه گذاری در بورس برای همین منظور طراحی شده است. ما به هیچ عنوان شما را تشویق به سرمایه گذاری کورکورانه نمی‌کنیم، به همین منظور با تشریح تجربیات تلخ تاریخی بازار بورس شما را از این کار بر حذر می‌داریم و تشویق می کنیم با مطالعه روش سرمایه گذاران شگفتی ساز با چشمانی باز سرمایه گذاری کنید. ما در مدیرمالی قدم به قدم شما را همراهی می‌کنیم تا مهارتها و دانش لازم در مورد سرمایه گذاری و مدیریت سرمایه را به دست آورید. ما احتمال می‌دهیم شما تحصیلکرده رشته های اقتصاد و مالی نیستید، به همین دلیل در بخش دانشنامه مالی مفاهیم را به ساده ترین زبان ممکن به شما آموزش می دهیم. با این حال، چنانچه سؤال و ابهامی دارید می‌توانید پرسش خود را در بخش پرسش و پاسخ مالی با کارشناسان ما در میان بگذارید. با مدیرمالی تنها سرمایه گذاری نمی‌کنید.

ما در مدیر مالی چه می‌کنیم؟

بسیار خوشحالیم که می‌توانیم اطلاعات و تجربیات موفق در سراسر جهان را گردآوری کنیم و آن را در قالب مقالات، دوره‌های آنلاین و بسته‌های آفلاین آموزشی مدیر مالی در اختیار شما قرار دهیم. این روزها گسترش شبکه اینترنت تا گوشی تلفن همراه ما، موجب انتقال فوق‌سریع اخبار و اطلاعات و درنتیجه تشویق فعالان بازار به تصمیم‌گیری‌های لحظه‌ای شده است. این هیجانات مقطعی، نوسان‌پذیری قیمت‌ها و ریسک سرمایه‌گذاری در بازارهای مختلف از جمله بازار بورس را بیشتر از پیش کرده است.

بله… سرمایه‌گذاری تبدیل به یک فعالیت پرخطر برای همه شده و موفقیت در این بازار نیازمندفعالیت جدی و آموزش حرفه‌ای است.

مدیر مالی قطعاً می‌تواند به شما کمک کند تا سرمایه گذاری هایتان اشتباهات کمتری مرتکب شوید و در مسیر درستی گام بردارید. ما به شما هشدارهایی می‌دهیم که شاید تنها از زبان یک مشاور مالی دلسوز خواهید شنید. شما با جستجو در مقالات آموزشی مدیر مالی مطالبی را می‌آموزید که هر یک از آن‌ها حاصل ساعت‌ها جستجو در میان منابع آموزشی و تجارب سرمایه‌گذاران موفق و ناموفق است که سعی شده به بیانی ساده و کاربردی به شما منتقل شود.

ما معتقدیم تفاوت اصلی یک سرمایه‌گذار موفق با یک سرمایه ناموفق در یک عبارت خلاصه می‌شود: دانش کاربردی و ادعا می‌کنیم که حرکت در مسیر مدیر مالی انتخابی هوشمندانه از سمت شما خواهد بود. ما به شما دانش کاربردی سرمایه گذاری را آموزش خواهیم داد و هیچ‌وقت در مسیر سرمایه گذاری شمل رل تنها نخواهیم گذاشت.

 ما در مدیرمالی به دنبال آن هستیم که فرصت آموزش سرمایه‌گذاری و مدیریت سرمایه را به صورت رایگان برای همه افراد جامعه فراهم بیاوریم.

این نکته را نیز باید ذکر کنیم که وب سایت مدیر مالی به هیچ نهادی وابسته نیست و به صورت کاملا مستقل و خصوصی فعالیت می کند.

امیدواریم بتوانیم با آموزش های خود سهم اندکی در بهبود زندگی مالی شما داشته باشیم.