دغدغه محوری ما در مدیرمالی ارتقا سطح آگاهی و دانش مالی جامعه فارسی زبانان است.

بعد از یک سال و نیم فعالیت مستمر، اکنون (خرداد ۹۶) مدیرمالی ماهیانه بیش از یکصد هزار بازدید دارد و این بدان معنی است که مدیرمالی ماهیانه به بیش از یکصد هزار پرسش در حوزه مالی پاسخ می دهد.

ایده اولیه راه اندازی وب سایت مدیرمالی از همکاری ما در انجمن علمی دانشکده مدیریت دانشگاه شهید بهشتی شکل گرفت، جایی که تلاش می کردیم آگاهی خود و هم رشته ای هایمان را نسبت به حوزه ای که در آن تحصیل می کنیم، بیشتر کنیم.

در مدیرمالی نیز ما به دنبال جامعه ای آگاه تر در مقیاسی بزرگتر هستیم، جامعه ای که آگاهانه به مسائل مالی و اقتصادی توجه دارد و به آینده مالی خود و فرزندانش متعهدانه اهمیت می دهد و برای بهبود آن تلاش می کند.

[author title=”علی امامی” image=”https://modiremali.com/wp-content/uploads/2017/06/AAEAAQAAAAAAAAIhAAAAJDk4ZTBkMzRkLTAyZDItNDYwZC05MWJmLWI2MjVkNGQxZDU0Yw.jpg”]علی دانش آموخته کارشناسی ارشد رشته مدیریت مالی از دانشگاه علوم اقتصادی است. او دوره کارشناسی  را در رشته مدیریت مالی (دانشگاه شهید بهشتی) گذراند. عمده فعالیت های اقتصادی علی در صنعت چاپ بوده و صاحب چندین کسب و کار اینترنتی در این صنعت است. او تحولات حوزه آموزش آنلاین را به دقت زیر نظر دارد و اوقات فراغت خود را به مطالعه، کوهنوردی و معاشرت با دوستان می گذراند.

[/author]

[author title=”مهدی ملکی” image=”https://modiremali.com/wp-content/uploads/2015/09/maleki.jpg”]مهدی دانشجوی دکتری مدیریت استراتژیک در دانشگاه شهید بهشتی است. او دوره کارشناسی  را در رشته مدیریت دولتی (دانشگاه شهید بهشتی) و دوره کارشناسی ارشد را در رشته مدیریت بازاریابی (دانشگاه تهران) گذراند. مهدی سابقه مشاوره و کار در چندین شرکت مختلف در صنایع مالی، خودروسازی و فن آوری اطلاعات و ارتباطات را دارد. او در حوزه کسب و کار علاقه فراوانی به مطالعه استراتژی شرکت ها دارد و در اوقات فراغت به پیاده روی، مطالعه و معاشرت با دوستان مشغول است.

[/author]