مزیت مدیرمالی چیست؟

مزیت مدیرمالی نسبت به سایر منابع آموزشی،ارائه دانش کاربردی به زبانی ساده و قابل‌فهم است. ما در مدیرمالی به دنبال آن هستیم تا با آموزش‌های جامع و کاربردی خود بتوانیم سرمایه‌گذارانی را پرورش دهیم که با آگاهی سرمایه‌گذاری می‌کنند و خریدوفروش سهام را با بهره‌گیری از نیروی استدلال و منطق عقلایی انجام می‌دهند و نه از روی احساس و رفتارهای هیجانی.

تمامی تلاش ما ارائه مفاهیم پیچیده مالی به ساده‌ترین شیوه ممکن است. آموزش‌های مدیرمالی بدون استفاده از واژگان و فرمول‌های دشوار مالی سعی بر آن دارد تا به شما یاد دهد چگونه باید پس‌انداز کرده و سرمایه خود را مدیریت کنید.

ما در نگارش مقالات آموزشی و طراحی دوره‌های آنلاین و آفلاین مدیرمالی فرض کرده‌ایم که احتمالاً شما یکی از افراد زیر هستید:

  • شما یک فرد علاقه‌مند به دنیای بورس و سرمایه‌گذاری هستید و قصد دارید با ورود به این بازار به استقلال مالی یا اهدافی شبیه به آن برسید؛ بنابراین به دنبال این هستید که با صرف کمترین هزینه، به منابع آموزشی دست یابید که استفاده از آن برایتان آسان و لذت‌بخش باشد. به عبارتی شما یک تازه‌وارد از همه چیز بی‌اطلاعید.
  • شما یک سرمایه‌گذار هستید و مدتی است در بورس فعالید؛ اما احساس می‌کنید سرمایه‌گذاری در بخشی از بازار را نمی‌فهمید یا اشتباهی مرتکب شده‌اید که دوست ندارید مجدداً تکرارش کنید؛ بنابراین به دنبال یک مرجع آموزشی هستید تا با استفاده از آن، نقاط ضعف خود را تقویت کنید. به عبارتی یک سرمایه‌گذار عاقلید.
  • شما یک سرمایه‌گذار باتجربه هستید و می‌دانید که برای موفقیت در بازار بورس، علاوه بر سهام باید برای آموزش خود نیز سرمایه‌گذاری کنید؛ بنابراین به دنبال آموزش‌های به‌روز و کاربردی هستید تا همیشه دانش خود را تازه و دست‌اول نگه‌ دارید. به عبارتی شما نه تنها یک سرمایه‌گذار حرفه‌ای بلکه یک انسان حرفه‌ای هستید.
  • شما به دنبال یک هدیه ارزشمند برای دوست خود هستید که اخیراً با یک انتخاب اشتباه قسمتی از سرمایه خود را از دست‌ داده است و روزهای سخت و پراسترسی را پشت سر می‌گذارد. به عبارتی شما یک دوست واقعی و دلسوزید.

با در نظر گرفتن این مفروضات تلاش کرده‌ایم دوره‌هایی را برای شما آماده کنیم که به نیاز اساسی شما یعنی آموزش دانش کاربردی پاسخ دهد و با صرف زمانی اندک و تنها با چند کلیک، به این آموزش‌ها دسترسی پیدا کنید.

با ما تنها سرمایه‌گذاری نمی‌کنید…