خلاصه کتاب سرمایه گذار هوشمند اثر بنجامین گراهام

کتاب سرمایه گذار هوشمند نوشته بنجامین گراهام با عنوان بهترین کتاب در حوزه سرمایه گذاری بلندمدت شناخته می‌شود و وارن بافت اعجوبه دنیای سرمایه گذاری بعد از مطالعه این کتاب آن را «بهترین کتاب سرمایه گذاری که تاکنون نوشته شده» معرفی کرده است. پس جای تعجب نیست که خلاصه این کتاب قدری طولانی باشد. خلاصه دقیق کتاب، با یک ارزیابی کلی در مورد آن آغاز می‌شود.

سرمایه گذار هوشمند اثر بنجامین گراهام

سرمایه گذار هوشمند یک راهنمای کامل و جامع سرمایه گذاری است. شاید به نظر قدیمی باشد و بعضی از مثال‌هایی که در آن به کار رفته دیگر کاربردی نداشته باشند، امّا اصول آن همچنان به‌عنوان اصول بنیادی برقرارند. هر فصل یک نکته حکیمانه و الهام‌بخش دارد که در گذر زمان بارها و بارها امتحانش را پس داده است. لازم است همین ابتدا خیالتان را راحت کنیم که سرمایه گذار هوشمند کتابی پر از نقل‌قول‌ها و نصایح دلسوزانه با موضوع «کنترل کردن احساسات» نیست. این کتاب دارای جزئیات، معیارها و گام‌های کاملاً مشخص درباره چگونگی اجرای استراتژی سرمایه گذاری است.

[box type=”note” align=”aligncenter” class=”” width=””]این خلاصه کتاب یک هدیه کوچک برای اعضای کانال مدیرمالی در تلگرام است.

 این هدیه کوچک پیشکش همراهان مدیرمالی در تلگرام می‌شود. اگر شما نیز هنوز عضو کانال مدیرمالی نشده اید، با کلیک بر روی لینک زیر عضو شوید:

کانال تلگرام مدیرمالی

در ادامه میتوانید با وارد کردن مشخصات خود، فایل الکترونیکی این خلاصه کتاب را در قالب دو نسخه کامپیوتر و موبایل دریافت کنید.

[ulp id=”DptPhoAGm2YUV4Lf”]